Kristina Rajtorová

Kristina Rajtorová

Specialista controllingu

Jsem Kristina a v CertiConu pracuji na finančním oddělení. Mým úkolem je vystavit zahraničním i tuzemským zákazníkům a partnerům faktury za naše služby. Každý zákazník má specifické požadavky na zasílání a přílohy, takže to není nic rutinního. Čísla z každé fakturace potom slouží i k vyhodnocování jednotlivých projektů a reporting. Aby byl celý proces dokončený, eviduji také bankovní účty a úhrady na nich.

Dříve jsem pracovala v Brně v trochu jiném odvětví. CertiCon jsem si vybrala s vidinou, že se naučím pracovat s účetním softwarem a nahlédnu více do oblasti financí, a to se mi splnilo. Myslím, že jiné firmy by takto vstřícné nebyly. Navíc zde máme super tým – slavíme spolu třeba narozeniny u kávy a dortu 😊

Obecně mě tu ale baví, že firma dá na názor svých zaměstnanců a na většině věcí se dá domluvit. Pokud má člověk nějaký dotaz nebo připomínku, třeba přímo na pana profesora, získá odpověď na pravidelném setkání se zaměstnanci. Kromě toho máme pestrou škálu zajímavých benefitů, a často přibývají další. Teď se mi třeba vybavil lednový koncert Mira Žbirky nebo se moc těším na letní jógu na terase 😊 Největším benefitem je pro mě ale pracovní doba, protože jsem ranní ptáče a mohu chodit domů třeba už ve tři.