Vítejte na kariérním webu společností CertiCon a CCVIS

Martina Kučerová

Martina Kučerová

SW test inženýr

Mým odrazovým můstkem pro práci v IT byla Digitální akademie pořádaná Czechitas, organizací zabývající se vzděláváním žen v různých oblastech IT. Během intenzivního čtyřměsíčního vzdělávacího maratonu zaměřeného na testování softwaru jsem měla možnost se poznat s několika zaměstnanci CertiConu, to jsem ještě ani netušila, že to budou mí budoucí kolegové. Během kurzu se stali mými lektory a mentory a jejich nadšení pro práci i dobré zkušenosti s CertiConem mě dovedli k tomu, že i já bych chtěla být součástí této firmy. 

Aktuálně pracuji jako SW test inženýr junior, ale i přes juniorní pozici mám každý den možnost pracovat samostatně a mám vlastní zodpovědnost za svou práci. Nejsou mi svěřovány jen repetitivní a jednoduché úkoly a díky tomu mám možnost se neustále posouvat a zlepšovat, ve velmi krátké době jsem se tak naučila spoustu nových věcí.  

Práce v CertiConu mi dává neskutečné množství možností. Pracujeme s moderními technologiemi, a i jako junior mám příležitost se podílet třeba na zátěžovém testování našeho SW a vývoji automatizovaných testů. Kromě práce máme samozřejmě skvělý kolektiv. Kolegové jsou mi vždy ochotní pomoci s jakkoliv zapeklitým problémem, který zrovna řeším. Mohu dál rozvíjet své dosavadní znalosti a práce v krásných moderních kancelářích je prostě radost. A když si zrovna potřebuji odpočinout, zajdu do naší suprové relax zóny. 

CertiCon se zkrátka nebál mi dát příležitost!