Vítejte na kariérním webu společností CertiCon a CCVIS

Vladimíra Adamová

Vladimíra Adamová

SW inženýr

Po dvou letech medicíny, prvním zaměstnání a čtyřech letech rodičovské dovolené jsem stála před zásadním životním rozhodnutím. Potřebovala jsem si najít práci, která bude dostatečně stabilní, časově flexibilní a dobře ohodnocená tak, abych se zvládla postavit na vlastní nohy a zároveň postarat o syna. Volba padla na programování.

Začala jsem se věnovat samostudiu na doporučení partnera. Postupně jsem realizovala pár menších zakázek a absolvovala měsíční intenzivní kurz Javy. Poté se mi otevřely dveře k juniorské pozici back-end vývojáře v přední české softwarové firmě. Zde strávený rok jsem využila k dalšímu rozvoji, mimo jiné i k získání OCA certifikátu.

Když přišel čas na změnu, hned mě zaujala nabídka od CertiConu, která přesně splňovala moje představy. U pohovoru se vše potvrdilo a já dodnes vděčím tomu, že jsem dostala příležitost podílet se na interních i zákaznických projektech společnosti na pozici software developera.

Na CertiConu oceňuji především přátelskou atmosféru mezi kolegy a vstřícnost i ochotu managementu přizpůsobovat se mému režimu. Klidné pracovní prostředí vytváří optimální podmínky k práci a já tak mohu každý den odcházet domů s čistou hlavou a být k dispozici rodině.