Vítejte na kariérním webu společností CertiCon a CCVIS

Zuzana Soukupová

Zuzana Soukupová

SW inženýr

Ahoj, jsem Zuzka a do Certiconu jsem nastoupila v roce 2019 po mém návratu ze studijního programu Erasmus. 

CertiCon jsem našla v katalogu pracovních příležitostí a tenkrát mě zaujal hlavně svými projekty v oblasti zdravotnictví a kamerových systémů. Na uvedených projektech však tehdy nebyly otevřené pracovní pozice, na které by stačily mé juniorní znalosti. Na pohovoru mi ale představili neméně zajímavý projekt telekomunikačních systémů pro řízení provozu na železnicích. Pak netrvalo dlouho a já jsem nastoupila jako automatická testerka. 

Momentálně jsem v týmu, který se věnuje telekomunikačním systémům pro řízení letového provozu. Na projektu jsem začínala na pozici testerky a později se přesunula na pozici vývojářky, která je mi bližší. Jsem ráda, že máme v práci skvělý kolektiv, a to jak přímo v CertiConu, tak ze strany zákazníka. 

Ve volném čase nejraději vyrážím na výlety na kole a za turistikou, ideálně se zakončením v hospůdce s dobře načepovaným pivem, nejlépe z minipivovaru. Kromě toho si ráda zacvičím jógu nebo si jdu zaplavat a když to nemusím plánovat, tak ráda vyrazím i na výlet do zahraničí.