Vítejte na kariérním webu společností CertiCon a CCVIS

Nabídka pozice - Olomouc

Vývojář/ka nebo tester/ka pro podporu produktů uvedených na trh

Zdravotnictví

S našim zákazníkem, nadnárodní korporací působící v oblasti zdravotnictví spolupracujeme na produktech využívaných při podpoře a léčbě srdečních poruch a prevenci srdečního selhání.
Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á se dokáže motivovat tím, že pracuje pro oblast zdravotnictví, kde mají výsledky práce reálné dopady na životy lidí.

Náplň práce

Jako vývojář/ka nebo tester/ka budete součástí týmu, který se podílí na projektových činnostech typu údržba, vylepšení, SW/FW aktualizace, případně oprava chyb produktů v současnosti již úspěšně používaných na kardiologiích nemocnic i v domácnostech a v rukou pacientů po celém světě (včetně ČR). Jedna kategorie těchto produktů umožňuje lékařům správné nastavení zařízení implantovaných v těle pacienta (kardiostimulátorů, defibrilátorů nebo srdečních monitorů). Druhá kategorie produktů zase umožňuje čtení a odesílání dat z implantovaných zařízení, díky čemu mají lékaři možnost pacienta vzdáleně monitorovat a případně mu i zajistit potřebnou pomoc.

Co tedy konkrétně budete dělat?

  • Analyzovat požadavky a/nebo stavy kódu a jeho pokrytí testy
  • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy
  • Určovat finální řešení a jeho implementace a/nebo psaní testovacích scénářů
  • Code review implementací řešení a/nebo testovacích scénářů ostatních členů týmu
  • Pečlivý bug reporting a/nebo analýza a řešení chyb v implementaci
  • Pracovat s technickou dokumentací a podílení se na její tvorbě

Vývojová prostředí

  • MS Visual Studio, Visual Studio Code, Xcode, Android Studio, Eclipse, Team Foundation Server (TFS), MS Azure DevOps, Git

Použité technologie

  • C/C++, Objective-C, C#, .NET, Java, Python, Perl, HTML, CSS, JavaScript, Angular
  • vlastní frameworky / testovací knihovny pro automatické testováni s využitím jazyků Java nebo Python
  • vyvíjíme a testujeme funkcionality pro proprietární zařízení s operačními systémy Windows, Android, Linux a také pro mobilní iOS a Android aplikace

Požadavky

  • Vývojář/ka: zkušenosti s programováním v C/C++ nebo Java, dobrá orientace v kódu
  • Tester/ka: znalosti testovacích technik, porozumění kódu v Java nebo Python, zkušenosti se skriptováním (napr. Perl, Bash, JavaScript)
  • Výhodou je znalost dalších technologií a vývojových prostředí uvedených výše
  • Analytické myšlení a schopnost týmové spolupráce
  • Pozitivní přístup, proaktivita, chuť učit se a věnovat se vlastnímu rozvoji
  • Angličtina alespoň na úrovni B2 (čtení příp. i tvorba technické dokumentace, komunikace se zákazníkem – emaily, telefonáty, online mítingy)

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočtete zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://makejvit.cz/#benefity

Zaujala vás tato pozice?

To jsme moc rádi! V tom případě vyberte jednu z následujících možností.

Potom co vyberete jednu z možností, prosíme o vyplnění formuláře Vašimi skutečnými údaji, abychom Vás mohli kontaktovat.