Vítejte na kariérním webu společností CertiCon a CCVIS

Nabídka pozice - Olomouc

ŽÁDNÁ Z VYPSANÝCH POZIC VÁS NEZAUJALA? NEVADÍ!

V CertiConu spolupracujeme s řadou zahraničních partnerů, kterým pomáháme s vývojem aplikací a firmware pro jejich produkty. Máme zkušenosti s vývojem vlastních produktů, ale baví nás dělat i výzkum a vývoj. Naši největší partneři jsou z oblasti zdravotnictví, automotive, telekomunikací a plánování výroby, můžete se tak podílet na jednom z několika desítek různorodých současně běžících projektů, takže není těžké si vybrat práci, která Vás bude opravdu bavit.

Vaše práce bude mít opravdu globální dopad, například v oblasti zdravotnictví vyvíjíme softwarová řešení se zaměřením na oblast kardiologie, která jsou nasazena ve více než sto zemích, na více než 35.000 klinikách a pomáhají milionům pacientů celosvětově. Pro oblast automotive pracujeme na vývoji firmware pro komponenty pohonných jednotek moderních elektrických vozidel, výsledky naší práce se tak v budoucnu objeví ve vozech všech světových výrobců. S naší aplikací pro plánování výroby se můžete setkat například u výrobce velkých dopravních letadel, kde pomáhá s plynulostí výroby.

Rád(a) byste pracoval(a) na některém z našich projektů, ale nenašel/nenašla jste na našem webu pozici, která odpovídá Vaší dosavadní praxi?

Máte-li zkušenosti s programováním v jazyce C/C+, C#, Java, Angular či jakémkoliv jiném, nebo máte zkušenosti s manuálním či automatizovaným testováním SW, pak možná hledáme přímo Vás. Pošlete nám svůj životopis či odkaz na LinkedIn profil na e-mail makejvit@certicon.cz a my se pokusíme vytvořit Vám pozici na míru.

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu s možností až 3 dny home office týdně.
  • Moderní kanceláře v budově RC Olomouc blízko vlakového nádraží.
  • Pro sportovce máme vlastní kolárnu i sprchy.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv, vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočtete zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://makejvit.cz/#benefity

Zaujala vás tato pozice?

To jsme moc rádi! V tom případě vyberte jednu z následujících možností.

Potom co vyberete jednu z možností, prosíme o vyplnění formuláře Vašimi skutečnými údaji, abychom Vás mohli kontaktovat.

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na další nabídky

Zpět na výpis pozic