Nabídka pozice - Ostrava

Developer aplikace pro oblast zdravotnictví

Zdravotnictví

Pracujeme na vývoji mobilní aplikace, která umožňuje lékařům monitorovat zdravotní stav pacienta s implantovaným kardiostimulátorem a úpravu funkce kardiostimulátoru tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám pacienta. Projekt má globální dopad, aplikace je využívána na klinikách na všech kontinentech.

Koho hledáme?

V podstatě kohokoliv se zájmem o IT a touhou programovat. Jazyk SPEC byl vyvinutý našim velkým zákazníkem v oblasti zdravotnictví a používá se ve velkém projektu pro tvorbu aplikací pro tablety. Je nám jedno, jestli jsi začátečník nebo již máš nějaké zkušenosti s programováním. Stačí nám tvé odhodlání a jazyk SPEC Tě rádi naučíme.

Nemusíš mít ale obavy o svoji kariéru v oblasti programování. Moc dobře víme, že jazyk SPEC není obecně použitelný, a proto budeme dbát na tvůj rozvoj v běžných programovacích jazycích (C#, C++), abys mohl/a případně začít pracovat i na jiných projektech v naší společnosti. 

Náplň práce 

Hlavní náplní práce je vývoj aplikací pro tablety s operačním systémem iOS, ale nemusíš mít strach, že o tomto systému nic nevíš. Tvým úkolem bude hlavně algoritmizace požadavků zákazníka a o vše ostatní se postará framework a vývojové prostředí.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

 • Analyzovat požadavky zákazníka a navrhovat vhodná řešení zadání.
 • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy.
 • Určovat finální řešení a implementovat jej.
 • Code review implementací ostatních členů týmu.
 • Opravovat chyby zjištěné při testování anebo při praktickém používání.

Vývojové prostředí

Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2017 a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).

Použitá technologie 

Samotná aplikace se tvoří v proprietárním jazyce SPEC. Jazyk se zapisuje ve formátu XML souboru a je definován pomocí XSD souborů. Vytvořený program je následně interpretován pomocí frameworku, který se stará o správné fungování aplikace na cílovém HW. Framework je napsán v jazyce C# a jeho tvorba není náplní práce na této pozici. Znalost jazyka C# je výhodou pro případ ladění celé aplikace, ale není to podmínkou.

Požadavky

 • Základní znalosti IT, schopnost psát programy (algoritmizace).
 • AJ alespoň B2 se zaměřením na technickou angličtinu, komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí.
 • Výhodou: znalost XML a C#.

 Co u nás najdeš?

 • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití (někdo, koho znáte, může mít kardiostimulátor, pro něhož vytváříme software apod.)
 • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
 • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
 • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Zaujalo Vás?

V tom případě prosíme o výplnění a zaslání Vašehe CV prostřednictvím formuláře níže

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cz nebo zasláním dopisu na adresu sídla správce. Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na další nabídky

Zpět na výpis pozic