Vítejte na kariérním webu společností CertiCon a CCVIS

Nabídka pozice - Ostrava

SYSTEM/DEVOPS ENGINEER – telekomunikace

Telekomunikace

Chcete dělat práci, která má smysl a která Vás bude bavit?

V Certiconu pracujeme na vývoji nového telekomunikačního systému. Naše řešení se využívá při řízení železničního provozu po celém světě. Pokud Vás baví nové technologie, chcete se naučit něco nového a rozvíjet své schopnosti, možná hledáme právě Vás!

Co budete dělat?

Hledáme systémového inženýra s DevOps přesahem. Vaším úkolem bude zkoumat nové technologie a přizpůsobovat je našemu řešení. Budete součástí vývojového týmu a podílet se na vylepšování produktu. Zároveň budete mít na starost infrastrukturu a její optimalizaci. Občas se podíváte do Vídně, kde se potkáte s celým týmem.

Co konkrétně Vás čeká?

Máte rádi Linux a zajímáte se o nejnovější cloudové technologie? Pak jste u nás správně! Setkáte se s technologiemi jako VoIP, SIP, RTP, Kubernetes, HELM, CI/CD, Jenkins, OpenShift, virtualizace, databáze, sítě, automatizace. Nehledáme někoho, kdo už všechno umí, ale někoho, kdo má dobré základy a především chuť učit se nové věci. Na projektu Vás čekají nejnovější technologie, super tým a práce v mezinárodním prostředí. Můžete pracovat v našich moderních kancelářích a nebo z domova.

Co od Vás chceme?

  • Praktické zkušenosti s Linuxem a OpenShift/Kubernetes.
  • Angličtinu na komunikační úrovni.
  • Chuť učit se nové věci, být týmovým hráčem a nebát se výzev.

Co nabízíme?

  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/#lide
  • Benefity viz https://makejvit.cz/#benefity

Zaujala vás tato pozice?

To jsme moc rádi! V tom případě vyberte jednu z následujících možností.

Potom co vyberete jednu z možností, prosíme o vyplnění formuláře Vašimi skutečnými údaji, abychom Vás mohli kontaktovat.

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na další nabídky

Zpět na výpis pozic