Vítejte na kariérním webu společností CertiCon a CCVIS

Nabídka pozice - Plzeň

C# developer – APLIKACE ZACHRAŇUJÍCÍ LIDSKÉ ŽIVOTY

Zdravotnictví

Pro našeho zákazníka z oblasti zdravotnictví pracujeme na produktu, který umožňuje lékařům konfigurovat kardiostimulátor, defibrilátor či monitor srdeční činnosti (souhrnně zařízení) při jeho implantaci pacientovi. Z tohoto důvodu se tomuto produktu říká programátor. Programátor je kromě operačního sálu dále využíván i v klinické praxi, a to pro změnu parametrů implantovaných zařízení při kontrole pacienta u lékaře.

Náplň práce

Jako vývojář/ka budete analyzovat zákaznické požadavky na chování aplikace a pokud zadání nebude dostatečně jasné, budete jej konzultovat s ostatními členy týmu či přímo se zákazníkem. Následně navrhnete vhodné řešení daného zadání a provedete jeho implementaci v jazyce C#. Sestavíte aplikaci a vyzkoušíte funkčnost Vámi navrženého a vytvořeného řešení. V případě požadavku na opravu chyby se pokusíte danou chybu navodit, zjistit její příčinu a navrhnout vhodnou opravu. Budete také součástí review systému, budete tedy provádět kontrolu kódu svým kolegům před finálním odevzdáním zákazníkovi.

Hledáme k nám kolegy či kolegyně motivované prací pro oblast Medical, kde mají výsledky naší činnosti reálný dopad na životy lidí po celém světě. Je nutné pochopit fakt, že vysoká úroveň safety přístupu během vývoje neumožňuje přepisovat systém či měnit architekturu ze dne na den ve velkém a nelze rovněž v krátkodobém horizontu měnit technologie na ty nejnovější.

Co tedy konkrétně budete dělat?

 • Analyzovat požadavky zákazníka.
 • Nad požadavky a navrhovaným řešením diskutovat se zákazníkem či kolegy.
 • Určovat finální řešení a následně jej implementovat.
 • Code review implementací ostatních členů týmu.
 • Opravovat chyby zjištěné při testování či praktickém používání.

Vývojové prostředí

Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2019 a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).

Použité technologie

Samotná aplikace se tvoří v proprietárním jazyce SPEC a ve formátu XML je následně interpretována pomocí takzvaného frameworku. Náplní práce u této pozice je vývoj tohoto frameworku v jazyce C#, který provádí veškerou požadovanou funkčnost.

Požadavky

 • Znalost vývoje v jazyce C#.
 • AJ minimálně na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu (probíhat bude komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí).
 • Výhodou je znalost vývoje v Xamarin, JS, XSLT.

Co u nás najdete?

 • Nabízíme flexibilní pracovní dobu s možností 3 dny home office týdně (hybrid).
 • Moderní kanceláře v Hamburk Business Center – naproti Prazdroj, na Hlavní nádraží i do centra pár minut chůze.
 • Pokud do práce jezdíte autem, potěší Vás možnost parkování v budově. Pro sportovce máme vlastní kolárnu i sprchy.
 • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití. Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
 • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočtete zde: https://makejvit.cz/lide/
 • Benefity viz https://makejvit.cz/#benefity

Zaujala vás tato pozice?

To jsme moc rádi! V tom případě vyberte jednu z následujících možností.

Potom co vyberete jednu z možností, prosíme o vyplnění formuláře Vašimi skutečnými údaji, abychom Vás mohli kontaktovat.

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na další nabídky

Zpět na výpis pozic