Nabídka pozice - Praha

C++ developer

Zdravotnictví

Pro našeho zákazníka z oblasti zdravotnictví pracujeme na produktech, které umožňují lékařům konfigurovat kardiostimulátor či defibrilátor (souhrnně zařízení) při jeho implantaci pacientovi. Z tohoto důvodu se těmto typům produktů říká programátory. Programátor je nezbytným nástrojem využívaným v nemocnicích a na klinikách při implantaci nového zařízení pacientovi anebo při následné kontrole pacienta. Mimo to je využíván i v klinické praxi, a to pro změnu parametrů implantovaných zařízení při kontrole pacienta u lékaře.

Do našeho pražského týmu hledáme kolegu či kolegyni se zájmem o práci na projektu typu údržba a oprava chyb v produktu, který se už dlouhou dobu úspěšně používá na kardiologiích nemocnic po celém světě (včetně ČR). Konkrétně se jedná o podporu zhruba padesáti tisíc programátorů. Software, který běží na programátorech, se skládá z tzv. rozcestníku a aplikací, které se z rozcestníku spouštějí podle toho, jaký kardiostimulátor či defibrilátor má pacient v těle implantovaný.

Nabízíme Ti možnost pracovat na projektu, který pomáhá lékařům a tisícům pacientů po celém světě. Těšit se u nás můžeš na pestrou pracovní náplň, u které se nudit nebudeš. Je však nutno zdůraznit, že tato pozice je vhodná pro někoho, kdo nechce vymýšlet nové a nové způsoby kódování za použití stále nových norem C++ (s novými technologiemi a nástroji nepracujeme). Hledáme k nám kolegu či kolegyni, který/á se chce zabývat věcmi z nadhledu, v souvislostech a propojeně s ostatními.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

 • ​Analyzovat požadavky (od lékařů, pacientů a regulačních úřadů)
 • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením
 • Určovat finální řešení a následně jej implementovat
 • Code review implementací ostatních členů týmu
 • Opravovat chyby zjištěné při testování či při praktickém používání
 • Pracovat s dokumentací
 • Denně komunikovat s anglicky mluvícím zákazníkem

Jaké vývojové prostředí používáme?

Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2005 a 2012, jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS) a GIT.

Jaké technologie používáme?

Pracujeme s již dlouhodobě zavedenými a ověřenými technologiemi. Kód jsme zdědili a pracujeme ve starších verzích MS Visual Studia. Děláme podporu, tzn. Post Market v oblasti zdravotnictví, vše je tedy svázáno přísnými procesy a z toho důvodu můžeme použít pouze certifikované nástroje.

Požadavky

 • Zkušenosti s C++, dobrá orientace v kódu
 • Výhodou C# (WPF, WinForms), Python
 • Výhodou jsou doménové znalosti (oblast Medical, Product Support)
 • Angličtina alespoň na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu (probíhá každodenní komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí)

Co u nás najdeš?

 • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
 • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
 • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
 • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Zaujalo Vás?

V tom případě prosíme o výplnění a zaslání Vašehe CV prostřednictvím formuláře níže

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cz nebo zasláním dopisu na adresu sídla správce. Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na další nabídky

Zpět na výpis pozic