Nabídka pozice - Praha

Data Warehouse Architect

Automotive

Pro obchodního partnera (automotive) se zabýváme tvorbou desktopových aplikací, Continuous Integrations, a vývojem „tooling‘ nástrojů, které se následně používají pro efektivní práci ve složitém toolchainu build procesu. Tyto aplikace a nástroje pak následně zjednodušují práci dalším desítkám zaměstnanců pracujících v různých odvětvích tvorby SW v oblasti automotive.

Náplň práce

Hledáme kolegy do projektu Data Warehouse/Data Lake. Projekt je zaměřený na migraci a konsolidaci dat z rozličných interních systémů v jeden celek. Z centrálního repositáře namigrovaných dat pak následně za pomocí nástrojů “Power BI” bude možno konsolidované informace prezentovat v rámci grafů a presentací pro management společnosti.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

Budeš odpovědný za návrh výrobu a management škálovatelných ETL/ELT datových pump z různých datových zdrojů do nově vznikajícího datového repositáře. Tvým úkolem bude vymyslet a navrhnout DB architekturu uložiště pro takto získaná data.

Vývojové prostředí

MS SQL Server, Visual Studio nebo Eclipse (dle tvé preference)

Používané technologie na projektech

Potkáš se s technologiemi jako SQL Server a MongoDB, občas můžeš použít python, nebo Power BI.

Požadavky (mohou se lišit se dle možného projektu, nemusíš mít všechny)

  • SQL, Databázové systémy, data warehouse.
  • Dobrá znalost pythonu.
  • Zkušenosti s podobným SW pro distribuované prostredí (Jupyter Notebook, Power BI, MS Dev Ops, CodeBeamer)

Co u nás najdeš?

  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Relax zónu kde pořádáme různé formální, ale i neformální setkání.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Zaujalo Vás?

V tom případě prosíme o výplnění a zaslání Vašehe CV prostřednictvím formuláře níže

Osobní údaje budou zpracovávány do okamžiku odvolání souhlasu, nebo dokud to bude nezbytné, nejdéle však po dobu pěti let. Před uplynutím tohoto období mne mohou zaměstnanci správce kontaktovat za účelem obnovení souhlasu. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na emailovou adresu gdpr@certicon.cz nebo zasláním dopisu na adresu sídla správce. Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese https://www.certicon.cz/index.php/privacy-policy/

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se na další nabídky

Zpět na výpis pozic