Vítejte na kariérním webu společností CertiCon a CCVIS

Tým CertiCon

Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují

Adam Ficenec

Práce v CertiConu je jedinečná a zajímavá svým neformálním přístupem k zaměstnancům, který se nemění ani s růstem společnosti. CertiCon pro mě znamená především klidnou jistotu. Na firmě si cením úsilí, které věnuje tomu, aby nemusela propouštět zaměstnance v důsledku světových krizí.

Zuzana Soukupová

CertiCon jsem našla v katalogu pracovních příležitostí a tenkrát mě zaujal hlavně svými projekty v oblasti zdravotnictví a kamerových systémů.

Martina Kučerová

Práce v CertiConu mi dává neskutečné množství možností. Pracujeme s moderními technologiemi, a i jako junior mám příležitost se podílet třeba na zátěžovém testování našeho SW a vývoji automatizovaných testů.

Martin Jašek

Moje cesta k CertiConu byla celkem jednoduchá. Jsem z Olomouce, což je město bez technické univerzity, takže možnosti uplatnění v IT byly poměrně limitované. Shodou okolností však ale zrovna ve stejnou dobu padlo rozhodnutí CertiConu, založit pobočku v Olomouci. A tak jsem do tohoto vlaku naskočil. 

Ondřej Šípka

Baví mě, že práce, kterou tady děláme, má opravdu smysl a přímý dopad na zdraví a kvalitu života pacientů po celém světě!

Pavel Říšský

CertiCon bych doporučil každému, kdo chce pracovat se schopnými lidmi v pěkném prostředí na smysluplnýc projektech.